«

»

Eyl 16

Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz Soba Servisi 

0850 304 59 59

Her geçen yıl edirne doğalgaz sobalarınızın zamanla toz ve kullanıma bağlı deformasyon sonucunda arızalanmasına sebep olabilir.Bu sebeplerle doğalgaz sobanızda yaşanılacak her türlü arızanızı deneyimli ve profesyonel ekibimizle en hızlı servis yoluyla tamir etmekteyiz. Doğalgaz soba  Servis ailesi olarak sobanızdaki servis ihtiyaçlarınızı yaygın servis ağımızla konusunda uzman profesyonel personel kadromuzla bir sene garanti vererek sağlamaktayız.

Sizde servis gerektiren tüm arızalarınızda tereddüt etmeden çağrı merkezlerimize ulaşarak en uygun fiyata en hızlı servis hizmetini haftanın her günü her saati alabilirsiniz.

Beyaz Eşya ……………………………………. Beyaz Eşya

Bu güncel yazımızda evimizin temel ısınma kaynaklarından olan edirne doğalgaz sobalarımızın bakımı ve temizliği ile ilgili birkaç bilgi paylaşacağız.

Bilindiği üzere klima ve kombi bakımları senelik olarak standart olarak uygulanmakta olup konu edirne doğalgaz sobasına gelince hiçbirimiz soba bakım konusuna hassasiyet göstermemekteyiz.

Uygulanmayanın aksine Doğalgaz Sobalarına her sene periyodik bakım yaptırmamız hem sağlık açısından hemde tasarruf açısından oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Bakımı aksatılmış doğalgaz sobaları ciddi anlamda tehlike oluşturarak gaz kaçağı gibi riskli durumlar oluşturabilmektedir.

Bu riskli konular dışında bakımsız sobalar normalinden daha fazla yanmayan gaz salınımına sebep olduğu için kabarık doğalgaz faturalarına sebep olarak hane bütçenize olumsuz zarar vermektedir.

Bu olumsuz şartlardan ailenizi uzak tutmak adına senelik olarak doğalgaz sobası bakımlarını aksatmadan yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>