Edirne Kombi Servisi

Edirne Kombi Servisi

0850 304 59 59

Edirne kombi Servisimiz uzun yıllardır ısıtma alanında faaliyetini sürdürmekte ve kombi cihazlarının tamir ve bakımı için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yamak güçlü altyapısı deneyimli teknisyenleri ile Edirne ilçesinde bulunan Tüm Mahallenin tamamında tüm marka model kombi cihazları için haftanın her günü servis hizmeti verebilmektedir.

Onarımı gerçekleştirdiğimiz işlerde servis fişi ile birlikte 1 yıl garanti vermekteyiz.

Edirne kombi servisi 

 Aşağıdaki resimde Edirne ilçesinde kombi servis hizmeti verdiğimiz markalar yazmaktadır.

Kombi bakımında ne yapıyoruz:

Genleşme tankına gerekli miktarda azot basımı, yanma odasının temizlenmesi, tesisat dönüş filtresi değişimi, gaz valfi kontrol ve ayarlarının yapılması baca kontrolü ve fan kanatlarının kurumlarının temizlenmesini yapıyoruz. Kombide doğal gaz ve su kaçakları var kontrolü yapılır var ise size bilgi verilerek tamirat işlemine başlanır. Edirne Kombi Servisi profesyonel kombi bakımı yapmaktadır. Bizim yapacağımız işçilikten memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Servis çağırmadan önce yapılması gerekenler:

Doğalgaz saatinden gelen hatta bakılmalı sarı renkli olan gaz vanasının açık konumda olduğundan emin olunuz. Kombinizin içerisindeki su seviyesini gösteren bar saatinin 1 ila 2 arasında olmasını sağlayınız. Ana ekranda bulunan reset tuşuna 5 saniye süre ile parmağınızı basılı tutun. Prizde elektrik olduğundan emin olunuz.

Tüm bu yazılı olanları uyguladığınız halde kombiniz devreye girmedi ise parça dan kaynaklı arıza olduğu anlamına gelmektedir. En yakın Edirne kombi servisinden arıza kaydı açtırarak hizmet talep edebilirsiniz.