«

»

Eyl 11

Edirne Petek Temizleme

Edirne Petek Temizleme
0850 304 59 59

Edirne petek temizliği kombilerin değerli olduğunun farkında ve onlara ait parçaların arızalı duruma geçmemesi için dikkatli davranmaktadır. Bir daire içinde ısınma maliyetleri nasıl düşer. Eğer yepyeni bir takım peteklere sahipseniz ayarlamaları yaparak daha fazla yakmasına izin vermezsiniz. Yalnız ne zaman iç temizliği yapıldığı belli olmayanlar için bu geçerli değildir. Biz ise iç temizliği yaparak, kombideki derecelerde özellikle yıllar boyunca rahat edeceğiniz ısınma farklarını sunuyoruz.


Edirne petek temizliği sizce hangi tip radyatör temizliği hizmetini sunmaktadır? Alurad, panel, yerden ısıtmalı, merkezi sistem, döküm radyatörleri buraya yazarak sıralama yapmak istiyoruz. Bir peteği sağlam ve sorunsuz yapan dış yüzeyindeki kusursuzluk ve beyaz olması değildir. Elinizi nereye değdirirseniz ılıman halinin bile olmamasıdır. Yalnızca birkaç noktada ılımaya başlayan alanlar oradaki iç kirliliğin artması demektir. Birkaç ay sonra tekrar baktığınızda ise kesinlikle iyice soğumaya başlayacaktır. Bazen ise peteğin üstüne doğru olan o soğukluk altlara doğru gider. Yani kireç varsa biraz aşağıya düşmüştür fakat problem aynen devam edecektir. Biz ise onları dışarı çıkarmanın ve doğal gaz tesisatı olur veya merkezi sistemin daha rahat edilmesi için örnek ve yerinde cihazlar ile kademeli petek temizliği yapıyoruz.

Edirne petek temizleme çağımız ile tam olarak uyumlu ve ne kadar bozulmaya yıpranmaya yüz tutan alanlar varsa hepsinde özenli bir bakım yapan firmadır ve mutlaka deneyiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>