Klima Servisi

EDİRNE KLİMA SERVİSİ

0284 213 36 37

Edirne Klima Servisi olarak (0284) 213 36 37 numaralı telefondan YAMAK Servis Hizmetlerinadı altında siz değerli müşterilerimize özel Edirne Klima Servisi Hizmeti sunmaktayız.  Edirne’ nin Tüm İlçelerine mobil servis araçımızla en kısa sürede hizmet vermeyi prensip haline getirdik.

Edirne Klima Servisi Olarak yaz ayları gelmeden yani Nisan Mayıs aylarında Klima Bakımınızı yaptırmayı öneririz. Özellikle klima çalışıyor fakat soğutmuyır veya az soğutuyor felaket demektir.
Bunun bir çok sebebi olabileceği gibi klima hava kanalları kapanmış hava üflemiyor ve ya klima da hasara neden olmuş olabilir.

Ev ve iş yerlerindeki kombi ve klima cihazları periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Edirne klima servisi, ve kombi bakımınızı zamanında ve uzman ekiplere yaptırırsanız mağdur duruma kalmazsınız. Ariston kombinizi çalıştırdığınızda fatura da yüksek geliyor fakat ısınma problemi varsa petek tesisat temizliği yani radyatör temizliği yapılması gerekmektedir.Bu işlemi yaparken petekleri sökmeden, evinizin içerisi pislik ve çamur olmadan uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Klima Ve Kombi ürünlerine Özel Hizmet Vermekteyiz. Yetkili Servis Değiliz.